EURO 2016 Head Soccer

Spor Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Sürüm 1.0.7
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Genera Games

EURO 2016 Head Soccer indir. Spor Oyunu kategorisindeki bu uygulama Android (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

EURO 2016 Head Soccer, spor oyunları kategorisinde yer alan kaliteli bir futbol oyunudur. Futbol oyunu ayak ile oynanırken EURO 2016 Head Soccer mobil oyunu kafa ile oynanıyor. Kafa futbolu deneyimi yaşayacağınız EURO 2016 Head Soccer mobil oyununda heyecan dolu anlar yaşamanın keyfini çıkaracaksınız. En sevdiğiniz Avrupa milli takımının futbolcusunu seçmek ve bir efsane haline gelmek için büyük futbol maçlarında oynamaya başlayın.

Futbol maçlarına dahil olarak yüksek skorlar elde edin, bu doğrultuda kendinizi geliştirerek sürpriz ödüller ile doğru yönde ilerleyebilirsiniz. Kafa vuruşlarını geliştirerek, rakiplerinizi sahaya gömeceksiniz. Havada uçun, sert atışlar yapın ve isabet ettirerek puan kazanın. Kazandığınız puanlar ile takımınızı özelleştirin. Kendi tarzınıza uygun bir sistem geliştirerek kafa futbolu deneyimini zirvede tamamlayın. Özel atış tekniklerinizi geliştirerek sahada başarılı bir deneyim yaşamanın keyfini çıkarın. Muhteşem hamleleriniz ile başarılı bir oyun deneyimi yaşamanın keyfini çıkartın.

Zirveye tırmanmak için atış becerilerinizi geliştirmek ve akıllıca hamleler yaparak sürpriz ödüller kazanın. Herhangi bir takıma karşı dostça oyunlarda becerilerinizi kullanmanız gerekiyor. Güç unsurlarını kullanarak her daim fazla puan elde edebilirsiniz. Oyunu kazanmak el becerinize ve sergilemiş olduğunuz performansa bağlıdır. Karşınıza çıkacak olan rakiplerin güçlü olduklarını unutmayın. Her rakibinize karşı farklı strateji geliştirerek başarılı bir performans sergilemenin keyfini çıkarın. Akıllı cep telefonunuzda farklı nitelikte tasarlanan bir futbol deneyimi yaşamak için EURO 2016 Head Soccer'yı tercih edin.

Oyunun her sahnesi özenle hazırlanmış olup oyuncuları tatmin edecek kıvamdadır. En sevdiğiniz takımın oyuncusunu seçin, kendi tarzınızı sergileyerek oyunu kazanmanın bir yolunu bulun. Birbirinden farklı görsellere sahip futbol takımlarından birini seçin, kendi tarzınızı yansıtacak şekilde geliştirin ve başarılı bir deneyim yaşamak için kafa becerilerinizi geliştirin. Farklı bir futbol oyunu deneyimi yaşamak için Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücretsiz bir şekilde EURO 2016 Head Soccer oyununu indirebilirsiniz. Çeşitli akrobasik hareketler yaparak liderlerden daha yüksek puanlar elde edin. Tablonun birinci sırasında yer almanın keyfini çıkarın. Parmaklarınızı hazırlayın, hızlı bir futbol oyunu sizleri bekliyor.

Güvenliğiniz için APK dosyaları Google Play üzerinden indirilmektedir.

EURO 2016 Head Soccer indir